Ostrowski i Budasz walczą o głosy gnieźnian
piątek, 21 listopada 2014
alt   Tłumy ludzi przybyły na dzisiejszą debatę kandydatów na prezydenta Gniezna: Krzysztofa Ostrowskiego (PiS) i Tomasza Budasza (PO), zorganizowaną przez Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium. Pretendenci do najważniejszego fotela w mieście odpowiadali na liczne pytania swoich zwolenników i oponentów. – Mam spójną wizję rozwoju miasta – zapewniał Tomasz Budasz. – Gwarantem zmian może być tylko ktoś z opozycji, a nie z dotychczas rządzącej koalicji – przekonywał Krzysztof Ostrowski.

Więcej…

REKLAMA


OGŁOSZENIE WYBORCZE


Gmina Gniezno
Włodzimierz Leman ponownie wójtem gminy Gniezno! Znamy też radnych! PDF Drukuj
niedziela, 16 listopada 2014 22:55   (4145 odsłon)
alt    Znamy już pierwsze nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych w powiecie gnieźnieńskim. Pierwsze wyniki dotyczą wyboru wójta gminy Gniezno. Jak się przed chwilą dowiedzieliśmy, wójtem tej gminy nadal będzie Włodzimierz Leman. Niespodzianką jest brak w nowej radzie dotychczasowego przewodniczącego Rady Gminy - Marka Słomczewskiego.

 
Patriotyczne śpiewanie w Szczytnikach PDF Drukuj
niedziela, 09 listopada 2014 20:30   (1367 odsłon)
alt   Już po raz czwarty w Szczytnikach Duchownych, w przede dniu Święta Niepodległości, z inicjatywy Stowarzyszenie Siedlisko mieszkańcy spotkali się by wspólnie śpiewać. Okazja oczywiście zdecydowała o doborze piosenek. Jak wspominają organizatorzy pierwsze edycje spotkań były bardziej kameralne, dziś jednak w świetlicy szkoły zabrakło miejsc. Oprawę muzyczną tworzyli m.in. harcerze, przy wspólnym śpiewaniu towarzyszył im Jarosław Kusz zastępca dyrektora Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego im. ks Jana Twardowskiego.

 
„Gmina Gniezno gmina z klasą” PDF Drukuj
wtorek, 04 listopada 2014 13:25   (2110 odsłon)
alt   Z takim hasłem o wybór na urząd wójta gminy Gniezno w najbliższych wyborach samorządowych ubiega się dotychczasowy radny powiatowy Marcin Makohoński (Prawo i Sprawiedliwość). Pod jego rządami gmina Gniezno ma stać się samorządem nowoczesnym, otwartym na potrzeby mieszkańców, a dla miasta być partnerem, ale i konkurentem.

 
W hołdzie bł ks. Jerzemu Popiełuszce PDF Drukuj
czwartek, 09 października 2014 08:15   (1447 odsłon)
alt   W niedzielę, 19 października będziemy przeżywać 30. Rocznicę Męczeńskiej Śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W związku z tym we wtorek, przy Szkole Podstawowej w Goślinowie, odbył się XVI Bieg ku czci Błogosławionego. Tradycja biegów upamiętniających Kapłana sięga w naszym powiecie 1991 roku. W przeciągu 23 lat odbyło się 16 zawodów sportowych.

 
Gmina Gniezno ufundowała nowe stroje dla młodych piłkarzy UKS Zdziechowa PDF Drukuj
poniedziałek, 10 marca 2014 11:00   (2170 odsłon)
alt   Uczniowski Klub Sportowy Zdziechowa rozwija swoją młodzieżową sekcję piłkarską. Młodzi gracze otrzymali profesjonalne i kompletne stroje piłkarskie marki Rasan ufundowane przez gminę Gniezno.

 
Powstaje „Encyklopedia Wielkopolan” PDF Drukuj
piątek, 21 lutego 2014 21:45   (2077 odsłon)
alt   Ponad 9 tysięcy uczniów z 226 szkół podstawowych z całej Wielkopolski poszukuje w swoich gminach osób wybitnych, historycznych i współczesnych. Przygotowane przez dzieci noty biograficzne, zdjęcia, filmy i wywiady na ich temat złożą się na Dziecięcą Encyklopedię Wielkopolan. Gminę Gniezno reprezentują uczniowie Szkoły Podstawowej w Modliszewku.

 
Bajkowe stroje, konkursy, dobra zabawa PDF Drukuj
czwartek, 06 lutego 2014 13:30   (2268 odsłon)
alt   Karnawał to doskonały czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw nie tylko dla dorosłych, ale również i dla dzieci. Wczoraj od godziny 15.00 do 19.00 odbył się Balik Karnawałowy dla dzieci zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich i Radę Sołecką w Strzyżewie Paczkowym.

 
Łukasz Budzyński ze Strzyżewa Smykowego jednym z najlepszych Superdekarzy w Polsce! PDF Drukuj
czwartek, 06 lutego 2014 11:15   (7739 odsłon)
alt   W Hotelu Narvil w Serocku odbyła się jubileuszowa Gala programu Superdekarz. Już piąty rok z rzędu 100 najlepszych dekarzy w Polsce spotkało się na największej dekarskiej imprezie, by podsumować sezon i zebrać siły na nadchodzący rok. - Bardzo się cieszę, że kolejny raz udało mi się znaleźć w czołówce najlepszych dekarzy w Polsce – stwierdził podczas Gali Łukasz Budzyński ze Strzyżewa Smykowego, który zajął trzecie miejsce na podium.

 
Zdziechowa Tenis Cup – znamy rozstrzygnięcia PDF Drukuj
poniedziałek, 27 stycznia 2014 11:55   (1919 odsłon)
alt   Po kilkutygodniowych zmaganiach poznaliśmy najlepszych graczy Zdziechowa Tenis Cup – rozgrywek tenisowych organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy Zdziechowa. Patronat nad imprezą objął Włodzimierz Leman, wójt gminy Gniezno.

 
„Wczoraj i przedwczoraj było tragicznie, ale dzisiaj będzie można jeździć bezpiecznie” PDF Drukuj
środa, 22 stycznia 2014 13:30   (7639 odsłon)
alt   - Czy redakcja mogłaby się zająć stanem dróg w gminie Gniezno? Od kilku dni nie można po nich przejechać?! Nikt ich nie posypuje, drogi są jak szklanka, strach gdziekolwiek się wybrać! - tej treści maile i telefony „zasypały” dzisiaj naszą redakcję. Zapytaliśmy o tę sprawę w Urzędzie Gminy Gniezno i otrzymaliśmy odpowiedź, że rzeczywiście w ostatnich dniach na drogach było tragicznie, ale już dzisiaj po drogach można jeździć bezpiecznie.

 
Bajkowe Jasełka w Zdziechowie PDF Drukuj
niedziela, 12 stycznia 2014 21:00   (2423 odsłon)
alt   Dzieci z Przedszkola nr 8 „Mali Polanie” już po raz drugi przyjęły zaproszenie proboszcza parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Zdziechowie i podczas niedzielnej mszy przedstawiły jasełka. Do Dzieciątka Jezus podążali z darami bohaterowie bajek: Dziewczynka z zapałkami, Pinokio, Sierotka Marysia, Czerwony Kapturek, Rybak ze Złotą Rybką, Jaś i Małgosia i Kopciuszek.

 
Niedzielne popołudnie w Strzyżewie PDF Drukuj
niedziela, 22 grudnia 2013 21:45   (2544 odsłon)
alt   Dzisiaj w Świetlicy wiejskiej w Strzyżewie Paczkowym odbyła się gwiazdka dla dzieci. Udział w niej wzięło ponad 50 dzieci. Organizatorzy to Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan, Koło Gospodyń Wiejskich, Sołtys i Rada Sołecka. Dzieci bawiły się pod opieką Sylwii Błaszyńskiej i Anny Kędzierskiej.

 
„Drugie życie” w parafii w Modliszewku PDF Drukuj
wtorek, 17 grudnia 2013 09:15   (2770 odsłon)
alt   Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie propagowały - w miniony weekend - akcję „Transplantacja - Drugie życie” w parafii p.w. św. Jakuba Ap. w Modliszewku i Mielnie.

 
Potyczka pod Zdziechową... Będzie wiele niespodzianek... PDF Drukuj
czwartek, 12 grudnia 2013 13:30   (2681 odsłon)
alt   Już 29 grudnia w Zdziechowie odbędą się uroczystości związane z 95. rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Oprócz mszy św. w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy oraz uroczystości pod tablicą pamiątkową, największą atrakcją będzie rekonstrukcja historyczna. Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego wraz z gminą Gniezno chcą pokazać mieszkańcom jak mogła wyglądać jedna z najistotniejszych bitew, które związane są z początkami tego powstania.

Więcej
 
Karolina Gruberska i Krzysztof Krüger mistrzami powiatu w tenisie stołowym! PDF Drukuj
sobota, 07 grudnia 2013 21:00   (2480 odsłon)
alt   Dzisiejszy dzień w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Szczytnikach Duchownych upłynęła pod znakiem tenisa stołowego. Mimo fatalnych warunków atmosferycznych odbyły się XIV Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Tenisie Stołowym Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych, czyli Memoriał im. Bogdana Jóźwiaka.

 
Rusza Zdziechowa Tenis Cup i turniej w piłkarzyki PDF Drukuj
wtorek, 12 listopada 2013 21:30   (1945 odsłon)
alt   Zdziechowa Tenis Cup - już w grudniu ruszy druga edycja imprezy organizowanej przez UKS Zdziechowa. Po raz pierwszy równolegle organizowany będzie turniej w piłkarzyki.

 
Zdziechowa Cup podsumowany, nagrody rozdane! PDF Drukuj
niedziela, 10 listopada 2013 11:00   (2046 odsłon)
alt   UKS Zdziechowa podsumował drugi sezon rozgrywek Zdziechowa Cup. Główny akcent był jednak położony na podsumowanie pierwszego roku działalności klubu, który obfitował w wiele wydarzeń.

 
Sunny Boys okazali się najlepsi w Zdziechowa Cup! PDF Drukuj
poniedziałek, 21 października 2013 20:15   (2228 odsłon)
alt   Po kilkumiesięcznych rozgrywkach piłkarskich Zdziechowa Cup, znamy drużynę, która przez 12 kolejek zgromadziła najwięcej punktów. Jest nią ekipa Sunny Boys Zdziechowa.

 
Jubileuszowe bieganie ku pamięci bł. ks. Jerzego Popiełuszki PDF Drukuj
poniedziałek, 21 października 2013 09:00   (4005 odsłon)
alt   W przeddzień 29. rocznicy męczeńskiej śmierci błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, odbył się w Goślinowie XV, jubileuszowy bieg upamiętniający postać niezwykłego kapłana, męczennika za prawdę i wiarę. Honorowy patronat nad zawodami objął ks. biskup senior Bogdan Wojtuś. Organizatorami przedsięwzięcia była Szkoła Podstawowa im. Obrońców Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej w Goślinowie, Szkoła Podstawowa w Żydowie im. Ks. Onufrego Kopczyńskiego oraz Bractwo Świętej Rodziny.

 
Lider Zdziechowa Cup poskromiony PDF Drukuj
niedziela, 13 października 2013 17:10   (2067 odsłon)
alt   Za nami kolejna runda rozgrywek Zdziechowa Cup. Niestety, z zaplanowanych trzech spotkań odbyło się tylko jedno w którym Bad Boys Zdziechowa Team ulegli Sunny Boys Zdziechowa 0:1. W pozostałych dwóch meczach odnotowano walkowery.

 
Przetasowania na szczycie tabeli Zdziechowa Cup PDF Drukuj
niedziela, 06 października 2013 21:25   (2089 odsłon)
alt   Już bardzo niewiele spotkań pozostało do końca tegorocznego sezonu Zdziechowa Cup. Wciąż jednak nie znamy najważniejszych rozstrzygnięć. I wygląda na to, że trochę jeszcze na to poczekamy.

 
Zdziechowa Cup: Sunny Boys lepsi od No Name PDF Drukuj
niedziela, 22 września 2013 19:00   (2422 odsłon)
alt   Czasem jeden mecz potrafi przynieść więcej emocji niż cała kolejka rozgrywek. Tak było tym razem w przypadku amatorskiej ligi piłkarskiej Zdziechowa Cup. Po tym meczu na czele tabeli znajduje się drużyna Orła z Obory.

 
FC Panama liderem Zdziechowa Cup PDF Drukuj
poniedziałek, 09 września 2013 09:30   (2169 odsłon)
alt   Ósma kolejka Zdziechowa Cup za nami. Jak zawsze nie zabrakło wielu goli i dużych emocji. Weekendowe spotkania przyniosły rozstrzygnięcie w postaci nowego lidera Zdziechowa Cup,którym została drużyna FC Panama Zdziechowa.

 
Bad Boys Zdziechowa Team ponownie liderem! PDF Drukuj
poniedziałek, 02 września 2013 07:25   (2118 odsłon)
alt   W tabeli Zdziechowa Cup wciąż dochodzi do interesujących przetasowań. Najważniejsze z nich miały miejsce po dzisiejszej zaległej kolejce. W kolejce tej zanotowaliśmy także walkower i wyjątkowo mało goli.

 
Prymas Polski z niecodziennym upominkiem! PDF Drukuj
sobota, 31 sierpnia 2013 20:00   (6627 odsłon)
alt   Dzisiaj w Strzyżewie Smykowym odbyła się uroczystość poświecenia kapliczki dla figury św. Floriana zlokalizowanej przy remizie tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Poświęcenia dokonał ks. abp Józef Kowalczyk, metropolita gnieźnieński, Prymas Polski. Figurę świętego ufundował Jacek Kowalski, prezydent Gniezna. Podczas uroczystości strażacy przygotowali dla Prymasa niecodzienny upominek... hełm bojowy!

 
Sunny Boys pozostają na fotelu lidera rozgrywek piłkarskich Zdziechowa Cup PDF Drukuj
niedziela, 25 sierpnia 2013 18:00   (2114 odsłon)
alt   Siódma kolejka Zdziechowa Cup nie przyniosła żadnych zmian w tabeli rozgrywek. Pomimo tego, że gracze Sunny Boys pauzowali, wciąż utrzymują pozycję lidera.

 
Sunny Boys pozostają na fotelu lidera Zdziechowa Cup! PDF Drukuj
poniedziałek, 19 sierpnia 2013 07:25   (2612 odsłon)
alt   Podczas niedzielnych zmagań w ramach Zdziechowa Cup nie brakowało emocji, ale także, niestety, brutalnych zagrań, z których jedno zakończyło się wizytą karetki pogotowia medycznego.

 
Mamy nowego lidera „Zdziechowa Cup”! PDF Drukuj
poniedziałek, 12 sierpnia 2013 20:45   (2186 odsłon)
alt   Po czterech rozegranych kolejkach, tabela „Zdziechowa Cup” zaczyna się krystalizować. Poznaliśmy drużynę, która jest nowym liderem. Mowa o Sunny Boys Zdziechowa.

 
„Zdziechowa Cup”: Bad Boys Zdziechowa Team nowym liderem! PDF Drukuj
niedziela, 28 lipca 2013 18:00   (2464 odsłon)
alt   Bardzo wysokimi wynikami zakończyła się 3 kolejka piłkarskich rozgrywek „Zdziechowa Cup". Nie oznacza to wcale, że brakowało emocji czy też wyjątkowych akcji. Po tej kolejce nowym liderem została drużyna Bad Boys Zdziechowa Team.

 
Zdziechowa Cup – odsłona druga: KS Bojanice liderem! PDF Drukuj
poniedziałek, 22 lipca 2013 08:15   (2061 odsłon)
alt   Na boisku wiejskim w Zdziechowie odbyła się druga kolejka "Zdziechowa Cup" - rozgrywek piłkarskich dla okolicznych mieszkańców. Tegoroczna edycja to drugi sezon tej imprezy.

 
Inauguracja „Zdziechowa Cup” PDF Drukuj
niedziela, 14 lipca 2013 21:00   (1908 odsłon)
alt   W niedzielę oficjalnie zainaugurowano drugi sezon „Zdziechowa Cup", w których udział bierze siedem drużyn z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Organizatorem rozgrywek jest Uczniowski Klub Sportowy Zdziechowa.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6
REKLAMA


POLECAMY
 REKLAMA

REKLAMA

WARTO ZOBACZYĆ
Ogłoszenia Drobne

   SPRZEDAM: Aparat fotograficzny Nikkon D5100 z obiektywem Nikkor 18-105 - cena 1600 zł. Sprzedam także osobno: Nikkon D5100 Body za 1200 zł i osobno obiektyw: Nikkor 18-105 za 600 zł. Kontakt: 507 870 870.
   USŁUGI: Prywatny Gabinet Psychologiczny mgr pedagogiki i psychologii Anna Jakubowska-Solarek tel.791-760-500
   NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam piękną działkę położoną w malowniczym miejscu - GNIEZNO- WEŁNICA -osiedle domków jednorodzinnych. Dojazd do działki z dwóch stron -z drogi publicznej i wewnętrznej. Działka położona wśród pięknych zielonych terenów. Powierzchnia działki 1470 m2 cena 100zł/m. Media na działce: - prąd, - woda, - gaz, - kanalizacja miejska, - oświetlenie miejskie całego osiedla i dróg dojazdowych, - internet , - telewizja. Tel. 603355261
   NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam mieszkanie 63,1 m.kw. w bloku (ocieplonym) na 2 piętrze, centralne ogrzewanie, plastikowe okna z roletami, po remoncie, 3 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, częściowo umeblowane. Dodatkowo: piwnica o pow. 11,20 m.kw, garaż murowany ocieplony o pow. 17,43 m.kw. , ogródek (działka) przy bloku o pow. 126,16 m.kw. własność prywatna. Cena 210.000,- do negocjacji Kontakt 663272498
   MOTORYZACJA: Sprzedam samochód Fiat Cinquecento z silnikiem o pojemności 700 cm, rok produkcji 1998, kolor czarny, przebieg 180 tys. km, kontakt tel. 662 507 514.
Więcej


NASI FELIETONIŚCI

 

ODKRYWAMY HISTORIĘNASI PARTNERZY:
 

  

 

 
 


PATRONUJEMY KLUBOM: