Weekend samobójców
poniedziałek, 28 lipca 2014
alt    Aż trzy próby samobójcze odnotowała w miniony weekend gnieźnieńska policja. W dwóch przypadkach funkcjonariusze uratowali mężczyzn, mieszkańców Gniezna, którzy targnęli się na swoje życie. W trzecim przypadku, w Trzemesznie, policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który powiesił się na drzewie w okolicach torów kolejowych. To pierwszy taki przypadek w tym roku, że w ciągu trzech dni tyle osób targnęło się na swoje życie.

Więcej…

REKLAMA
Gmina Gniezno
Gmina Gniezno ufundowała nowe stroje dla młodych piłkarzy UKS Zdziechowa PDF Drukuj
poniedziałek, 10 marca 2014 12:00   (1508 odsłon)
alt   Uczniowski Klub Sportowy Zdziechowa rozwija swoją młodzieżową sekcję piłkarską. Młodzi gracze otrzymali profesjonalne i kompletne stroje piłkarskie marki Rasan ufundowane przez gminę Gniezno.

 
Powstaje „Encyklopedia Wielkopolan” PDF Drukuj
piątek, 21 lutego 2014 22:45   (1396 odsłon)
alt   Ponad 9 tysięcy uczniów z 226 szkół podstawowych z całej Wielkopolski poszukuje w swoich gminach osób wybitnych, historycznych i współczesnych. Przygotowane przez dzieci noty biograficzne, zdjęcia, filmy i wywiady na ich temat złożą się na Dziecięcą Encyklopedię Wielkopolan. Gminę Gniezno reprezentują uczniowie Szkoły Podstawowej w Modliszewku.

 
Bajkowe stroje, konkursy, dobra zabawa PDF Drukuj
czwartek, 06 lutego 2014 14:30   (1664 odsłon)
alt   Karnawał to doskonały czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw nie tylko dla dorosłych, ale również i dla dzieci. Wczoraj od godziny 15.00 do 19.00 odbył się Balik Karnawałowy dla dzieci zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich i Radę Sołecką w Strzyżewie Paczkowym.

 
Łukasz Budzyński ze Strzyżewa Smykowego jednym z najlepszych Superdekarzy w Polsce! PDF Drukuj
czwartek, 06 lutego 2014 12:15   (6084 odsłon)
alt   W Hotelu Narvil w Serocku odbyła się jubileuszowa Gala programu Superdekarz. Już piąty rok z rzędu 100 najlepszych dekarzy w Polsce spotkało się na największej dekarskiej imprezie, by podsumować sezon i zebrać siły na nadchodzący rok. - Bardzo się cieszę, że kolejny raz udało mi się znaleźć w czołówce najlepszych dekarzy w Polsce – stwierdził podczas Gali Łukasz Budzyński ze Strzyżewa Smykowego, który zajął trzecie miejsce na podium.

 
Zdziechowa Tenis Cup – znamy rozstrzygnięcia PDF Drukuj
poniedziałek, 27 stycznia 2014 12:55   (1297 odsłon)
alt   Po kilkutygodniowych zmaganiach poznaliśmy najlepszych graczy Zdziechowa Tenis Cup – rozgrywek tenisowych organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy Zdziechowa. Patronat nad imprezą objął Włodzimierz Leman, wójt gminy Gniezno.

 
„Wczoraj i przedwczoraj było tragicznie, ale dzisiaj będzie można jeździć bezpiecznie” PDF Drukuj
środa, 22 stycznia 2014 14:30   (6710 odsłon)
alt   - Czy redakcja mogłaby się zająć stanem dróg w gminie Gniezno? Od kilku dni nie można po nich przejechać?! Nikt ich nie posypuje, drogi są jak szklanka, strach gdziekolwiek się wybrać! - tej treści maile i telefony „zasypały” dzisiaj naszą redakcję. Zapytaliśmy o tę sprawę w Urzędzie Gminy Gniezno i otrzymaliśmy odpowiedź, że rzeczywiście w ostatnich dniach na drogach było tragicznie, ale już dzisiaj po drogach można jeździć bezpiecznie.

 
Bajkowe Jasełka w Zdziechowie PDF Drukuj
niedziela, 12 stycznia 2014 22:00   (1797 odsłon)
alt   Dzieci z Przedszkola nr 8 „Mali Polanie” już po raz drugi przyjęły zaproszenie proboszcza parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Zdziechowie i podczas niedzielnej mszy przedstawiły jasełka. Do Dzieciątka Jezus podążali z darami bohaterowie bajek: Dziewczynka z zapałkami, Pinokio, Sierotka Marysia, Czerwony Kapturek, Rybak ze Złotą Rybką, Jaś i Małgosia i Kopciuszek.

 
Niedzielne popołudnie w Strzyżewie PDF Drukuj
niedziela, 22 grudnia 2013 22:45   (1874 odsłon)
alt   Dzisiaj w Świetlicy wiejskiej w Strzyżewie Paczkowym odbyła się gwiazdka dla dzieci. Udział w niej wzięło ponad 50 dzieci. Organizatorzy to Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan, Koło Gospodyń Wiejskich, Sołtys i Rada Sołecka. Dzieci bawiły się pod opieką Sylwii Błaszyńskiej i Anny Kędzierskiej.

 
„Drugie życie” w parafii w Modliszewku PDF Drukuj
wtorek, 17 grudnia 2013 10:15   (2010 odsłon)
alt   Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie propagowały - w miniony weekend - akcję „Transplantacja - Drugie życie” w parafii p.w. św. Jakuba Ap. w Modliszewku i Mielnie.

 
Potyczka pod Zdziechową... Będzie wiele niespodzianek... PDF Drukuj
czwartek, 12 grudnia 2013 14:30   (2017 odsłon)
alt   Już 29 grudnia w Zdziechowie odbędą się uroczystości związane z 95. rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Oprócz mszy św. w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy oraz uroczystości pod tablicą pamiątkową, największą atrakcją będzie rekonstrukcja historyczna. Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego wraz z gminą Gniezno chcą pokazać mieszkańcom jak mogła wyglądać jedna z najistotniejszych bitew, które związane są z początkami tego powstania.

Więcej
 
Karolina Gruberska i Krzysztof Krüger mistrzami powiatu w tenisie stołowym! PDF Drukuj
sobota, 07 grudnia 2013 22:00   (1762 odsłon)
alt   Dzisiejszy dzień w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Szczytnikach Duchownych upłynęła pod znakiem tenisa stołowego. Mimo fatalnych warunków atmosferycznych odbyły się XIV Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Tenisie Stołowym Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych, czyli Memoriał im. Bogdana Jóźwiaka.

 
Rusza Zdziechowa Tenis Cup i turniej w piłkarzyki PDF Drukuj
wtorek, 12 listopada 2013 22:30   (1339 odsłon)
alt   Zdziechowa Tenis Cup - już w grudniu ruszy druga edycja imprezy organizowanej przez UKS Zdziechowa. Po raz pierwszy równolegle organizowany będzie turniej w piłkarzyki.

 
Zdziechowa Cup podsumowany, nagrody rozdane! PDF Drukuj
niedziela, 10 listopada 2013 12:00   (1445 odsłon)
alt   UKS Zdziechowa podsumował drugi sezon rozgrywek Zdziechowa Cup. Główny akcent był jednak położony na podsumowanie pierwszego roku działalności klubu, który obfitował w wiele wydarzeń.

 
Sunny Boys okazali się najlepsi w Zdziechowa Cup! PDF Drukuj
poniedziałek, 21 października 2013 21:15   (1558 odsłon)
alt   Po kilkumiesięcznych rozgrywkach piłkarskich Zdziechowa Cup, znamy drużynę, która przez 12 kolejek zgromadziła najwięcej punktów. Jest nią ekipa Sunny Boys Zdziechowa.

 
Jubileuszowe bieganie ku pamięci bł. ks. Jerzego Popiełuszki PDF Drukuj
poniedziałek, 21 października 2013 10:00   (3372 odsłon)
alt   W przeddzień 29. rocznicy męczeńskiej śmierci błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, odbył się w Goślinowie XV, jubileuszowy bieg upamiętniający postać niezwykłego kapłana, męczennika za prawdę i wiarę. Honorowy patronat nad zawodami objął ks. biskup senior Bogdan Wojtuś. Organizatorami przedsięwzięcia była Szkoła Podstawowa im. Obrońców Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej w Goślinowie, Szkoła Podstawowa w Żydowie im. Ks. Onufrego Kopczyńskiego oraz Bractwo Świętej Rodziny.

 
Lider Zdziechowa Cup poskromiony PDF Drukuj
niedziela, 13 października 2013 18:10   (1455 odsłon)
alt   Za nami kolejna runda rozgrywek Zdziechowa Cup. Niestety, z zaplanowanych trzech spotkań odbyło się tylko jedno w którym Bad Boys Zdziechowa Team ulegli Sunny Boys Zdziechowa 0:1. W pozostałych dwóch meczach odnotowano walkowery.

 
Przetasowania na szczycie tabeli Zdziechowa Cup PDF Drukuj
niedziela, 06 października 2013 22:25   (1479 odsłon)
alt   Już bardzo niewiele spotkań pozostało do końca tegorocznego sezonu Zdziechowa Cup. Wciąż jednak nie znamy najważniejszych rozstrzygnięć. I wygląda na to, że trochę jeszcze na to poczekamy.

 
Zdziechowa Cup: Sunny Boys lepsi od No Name PDF Drukuj
niedziela, 22 września 2013 20:00   (1747 odsłon)
alt   Czasem jeden mecz potrafi przynieść więcej emocji niż cała kolejka rozgrywek. Tak było tym razem w przypadku amatorskiej ligi piłkarskiej Zdziechowa Cup. Po tym meczu na czele tabeli znajduje się drużyna Orła z Obory.

 
FC Panama liderem Zdziechowa Cup PDF Drukuj
poniedziałek, 09 września 2013 10:30   (1602 odsłon)
alt   Ósma kolejka Zdziechowa Cup za nami. Jak zawsze nie zabrakło wielu goli i dużych emocji. Weekendowe spotkania przyniosły rozstrzygnięcie w postaci nowego lidera Zdziechowa Cup,którym została drużyna FC Panama Zdziechowa.

 
Bad Boys Zdziechowa Team ponownie liderem! PDF Drukuj
poniedziałek, 02 września 2013 08:25   (1474 odsłon)
alt   W tabeli Zdziechowa Cup wciąż dochodzi do interesujących przetasowań. Najważniejsze z nich miały miejsce po dzisiejszej zaległej kolejce. W kolejce tej zanotowaliśmy także walkower i wyjątkowo mało goli.

 
Prymas Polski z niecodziennym upominkiem! PDF Drukuj
sobota, 31 sierpnia 2013 21:00   (5777 odsłon)
alt   Dzisiaj w Strzyżewie Smykowym odbyła się uroczystość poświecenia kapliczki dla figury św. Floriana zlokalizowanej przy remizie tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Poświęcenia dokonał ks. abp Józef Kowalczyk, metropolita gnieźnieński, Prymas Polski. Figurę świętego ufundował Jacek Kowalski, prezydent Gniezna. Podczas uroczystości strażacy przygotowali dla Prymasa niecodzienny upominek... hełm bojowy!

 
Sunny Boys pozostają na fotelu lidera rozgrywek piłkarskich Zdziechowa Cup PDF Drukuj
niedziela, 25 sierpnia 2013 19:00   (1525 odsłon)
alt   Siódma kolejka Zdziechowa Cup nie przyniosła żadnych zmian w tabeli rozgrywek. Pomimo tego, że gracze Sunny Boys pauzowali, wciąż utrzymują pozycję lidera.

 
Sunny Boys pozostają na fotelu lidera Zdziechowa Cup! PDF Drukuj
poniedziałek, 19 sierpnia 2013 08:25   (2022 odsłon)
alt   Podczas niedzielnych zmagań w ramach Zdziechowa Cup nie brakowało emocji, ale także, niestety, brutalnych zagrań, z których jedno zakończyło się wizytą karetki pogotowia medycznego.

 
Mamy nowego lidera „Zdziechowa Cup”! PDF Drukuj
poniedziałek, 12 sierpnia 2013 21:45   (1638 odsłon)
alt   Po czterech rozegranych kolejkach, tabela „Zdziechowa Cup” zaczyna się krystalizować. Poznaliśmy drużynę, która jest nowym liderem. Mowa o Sunny Boys Zdziechowa.

 
„Zdziechowa Cup”: Bad Boys Zdziechowa Team nowym liderem! PDF Drukuj
niedziela, 28 lipca 2013 19:00   (1859 odsłon)
alt   Bardzo wysokimi wynikami zakończyła się 3 kolejka piłkarskich rozgrywek „Zdziechowa Cup". Nie oznacza to wcale, że brakowało emocji czy też wyjątkowych akcji. Po tej kolejce nowym liderem została drużyna Bad Boys Zdziechowa Team.

 
Zdziechowa Cup – odsłona druga: KS Bojanice liderem! PDF Drukuj
poniedziałek, 22 lipca 2013 09:15   (1494 odsłon)
alt   Na boisku wiejskim w Zdziechowie odbyła się druga kolejka "Zdziechowa Cup" - rozgrywek piłkarskich dla okolicznych mieszkańców. Tegoroczna edycja to drugi sezon tej imprezy.

 
Inauguracja „Zdziechowa Cup” PDF Drukuj
niedziela, 14 lipca 2013 22:00   (1404 odsłon)
alt   W niedzielę oficjalnie zainaugurowano drugi sezon „Zdziechowa Cup", w których udział bierze siedem drużyn z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Organizatorem rozgrywek jest Uczniowski Klub Sportowy Zdziechowa.

 
Owieczki i Mieleszyn bezkonkurencyjne! PDF Drukuj
niedziela, 07 lipca 2013 23:00   (1905 odsłon)
alt   Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży organizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy Zdziechowa. Wśród młodzików mistrzem została drużyna występująca pod nazwą Grupa Sanok WKS Owieczki, natomiast wśród gimnazjalistów najlepsi okazali się gracze WKS Wczorajsi Mieleszyn!

 
Gniezno i Karniszewo w finale „Zdziechowa Junior Cup”! PDF Drukuj
niedziela, 16 czerwca 2013 16:10   (1535 odsłon)
alt   Po połknięciu gorzkiej pigułki, jaką dla drużyny Tornado Gniezno było w zeszłą niedzielę odpadnięcie z rywalizacji w ramach piłkarskich rozgrywek „Zdziechowa Junior Cup” w kategorii gimnazjalnej, nadszedł czas na przekonywujące zwycięstwo graczy z Pierwszej Stolicy Polski w ramach rywalizacji szkół podstawowych. Organizatorem rozgrywek jest Uczniowski Klub Sportowy Zdziechowa.

 
Znamy kolejnych finalistów „Zdziechowa Junior Cup”! PDF Drukuj
niedziela, 09 czerwca 2013 16:15   (1904 odsłon)
alt   Po zaciętej walce młodzików, w „Zdziechowa Junior Cup” nadszedł czas na rywalizację piłkarską gimnazjalistów. Jak zwykle, nie zabrakło odpuszczania, emocjonującej walki i fantastycznych bramek. Organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy Zdziechowa.

 
Mieleszyn i Owieczki w finale „Zdziechowa Junior Cup”! PDF Drukuj
niedziela, 02 czerwca 2013 15:45   (2424 odsłon)
alt   Niezwykle emocjonujący przebieg miały niedzielne rozgrywki inaugurujące „Zdziechowa Junior Cup” – rozgrywki piłkarskie dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Organizatorami turnieju byli: Mateusz Wilkosz i Paweł Brzeźniak z Uczniowskiego Klubu Sportowego Zdziechowa.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5
REKLAMA


POLECAMY
 REKLAMAWARTO ZOBACZYĆ


Ogłoszenia Drobne

   PRACA: Zatrudnię kierowcę na ciągnik siodłowy z naczepą firanka. Praca w niepełnym wymiarze godzin. Gniezno Tel. 601-598-963
   NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, 48 m2. Tel. 500 218 703
   NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam mieszkanie 37m2, własne centralne ogrzewanie, piec Buderus. W cenie garaż / pomieszczenie gospodarcze / udział w gruncie. Lokalizacja Piekary. Cena 100.000 OKAZJA, tel. 664096200
   MOTORYZACJA: Sprzedam Sprzedam Fiat Seicento 1.1 benzyna, rok 1999/2000; elektryczne szyby, centralny zamek, OC i przegląd do lutego 2015 roku. Stan dobry - cena 2350zł. tel. 606 218 395
   NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam działki budowlane, blisko lasu, możliwość doboru wielkości działki (woda, prąd)... Wilkowyja k. Kłecka. tel. 796198217
Więcej


NASI FELIETONIŚCI 

ODKRYWAMY HISTORIĘNASI PARTNERZY:
 

  

 

 
 


PATRONUJEMY KLUBOM: